A co když je to pravda

30. října 2008 v 12:56 | Ronaldinho |  Filmy download ke stažení
A co když je to pravda / Just Like Heaven (2005)


Image


Image

Image


Žáner: Komedie / Romantický
Krajina pôvodu: USA
Rok: 2005
Dĺžka: 95min

Réžia: Mark Waters
Hrajú: Reese Witherspoon, Mark Ruffalo, Donal Logue, Dina Spybey, Ben Shenkman, Jon Heder, Ivana Milicevic, Ron Canada, Caroline Aaron, Kerris Dorsey


Image

kód:
Romantická komedie A co když je to pravda? vypráví příběh dvou lidí, kteří dokázali, že láska je opravdu nesmrtelná. Renomovaný komediální režisér Mark Waters (Protivný sprostý holky, Mezi námi děvčaty) svedl dohromady Reese Witherspoon (Pravá blondýnka, Holka na roztrhání) a Marka Ruffala (Collateral, Piková trojka) ve filmu natočeném podle stejnojmenného bestselleru. Když si David (Mark Ruffalo) pronajal byt v San Francisku, poslední věc, kterou ve svém novém domově očekával, byla spolubydlící. Poněkud hysterická mladá dáma jménem Elizabeth (Reese Witherspoon) se totiž před ním najednou zjeví jako duch a začne tvrdit, že Davidův nový byt ve skutečnosti patří jí. David to pokládá za obrovské nedorozumění, ovšem jen do chvíle, než se Elizabeth vypaří stejně záhadně, jako se objevila. Ne nadlouho. Začne se Davidovi naprosto nevyzpytatelně zjevovat, dokud si on neuvědomí šílenou "pravdu" - nastěhoval se do bytu po duchovi, který odmítá uznat svou smrtelnost. Ve snaze donutit Elizabeth, aby konečně odpočívala v pokoji, k sobě postupně najdou cestu a nakonec se do sebe zamilují. Může mít takový vztah budoucnost?

"Dobrá romantická komedie musí mít nějakou zásadní překážku a ta naše patří k těm nejlepším. Jeden z milenců žije v normálním světě a druhý je zřejmě mrtvý. I když se nemůžou jeden druhého ani dotknout, funguje to mezi nimi skvěle," říká režisér Waters. Skvěle to podle něj fungovalo i mezi hereckými představiteli Davida a Elizabeth během natáčení. "Reese je krásná a chytrá holka, navíc má ten správný komediální talent, který jí umožňuje říkat všechny dialogy tak, že vyznívají přirozeně vtipně," tvrdí režisér. Podobně mluví producent filmu Walter Parkes o Markovi Ruffalovi. "U Marka máte pocit, že snad ani nehraje, což je základní poznávací znamení skvělého herce."

Aby scény s Elizabeth, kterou může vidět jenom David, dopadly co nejlépe, točily se vždycky nadvakrát - s Reese a bez ní. Ta si svou roli mimořádně užívala. "Nesměla jsem se ničeho dotýkat, nic nosit, do ničeho narazit, vlastně jsem neměla šanci něco zkazit," říká herečka.


ČSFD:
kód:
http://www.csfd.cz/film/206713-a-co-kdyz-je-to-pravda-just-like-heaven/

IMDB:
kód:
http://www.imdb.com/title/tt0425123/


Zdroj: DVD
Veľkosť: 701,1 MB
Formát: AVI
Jazyk zvuku: český
Titulky: žiadne


VIDEO
Kodek: XviD
Čas: 1h 30min
Bitrate: 929 kbps
Rozlíšenie: 592x320 pixely
Pomer strán: 1.850
Framerate: 25.000 fps

AUDIO
Kodek: MPEG-1 Audio layer 3
Čas: 1h 30min
Bitrate: 129 kbps
Bitrate mode: VBR
Kanály: 2 kanaly
Sampling rate: 48 KHz


Image
kód:
http://rapidshare.com/files/92263575/A.Co.Ked.Je.To.Pravda.part1.rar
http://rapidshare.com/files/92269473/A.Co.Ked.Je.To.Pravda.part2.rar
http://rapidshare.com/files/92276051/A.Co.Ked.Je.To.Pravda.part3.rar
http://rapidshare.com/files/92284218/A.Co.Ked.Je.To.Pravda.part4.rar
http://rapidshare.com/files/92293711/A.Co.Ked.Je.To.Pravda.part5.rar
http://rapidshare.com/files/92302544/A.Co.Ked.Je.To.Pravda.part6.rar
http://rapidshare.com/files/92309261/A.Co.Ked.Je.To.Pravda.part7.rarImage
kód:
axio.and.marcelko21
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama